Tahiti - Kulepenn - plast
Art.nr. 1168202
Minste antall: 5 stk
En bestselger og prisgunstig reklamepenn i plast. Pennen har metallklips, gummigrep, jumbopatron, blått blekk.
Merking
Velg variant
Finnes i 14 varianter
| Antall | 500 | 10000 | 25000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 3,74 | 3,30 | 2,86 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14,5 x 1,3 cm |
| Materiale | Plast, Metall |
| Trykkeflate | Tampo: 4 x 0,6 cm, UV Digital tryck: 5 x 0,5 cm |
| Vekt | 0.013 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 67571 |
| Inkommande v.34, 2026 | 50000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
