Parker Jotter Bond Street kulepenn (blått blekk)
Art.nr. 10683800
Minste antall: 5 stk
Jotter - et autentisk designikon de siste 60 årene. Leveres med patentert QuinkFlow refill og i Parker gaveeske.
0,14 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 5 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 215,00 | 208,00 | 200,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 15 |
| CO2-avtrykk | 0,14 kg |
| Opprinnelsesland | FRANKRIKE |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Diameter | 0,97cm |
| Størrelse | 12,9 x 12,8 x Ø 0,97 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 4kg |
| Vekt | 3,8kg |
| Emballasje | 20x28x33cm |
| GTIN / EAN | 3501179531847 |
| GPSR-Informasjon | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.parkerpen.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1304 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
