Clip - Kulepenn - plast
Art.nr. 1865604
Minste antall: 5 stk
Kulepenn i plast. Leveres med flere trendy farger på klipsen, blått blekk.
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
1,98 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14,3 x 1 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | Tampo: 4 x 0,6 cm, UV Digital tryck: 6 x 0,5 cm |
| Vekt | 0.008 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 157402 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
