Raja Matt Silver
Art.nr. 50500 4250 MS
Minste antall: 500 stk
Reklamepenn med sølvfarget kropp. Klips og ringer i krom. Raja Matt Silver er en høyt verdsatt, mer eksklusiv reklamepenn.
Merking
| Antall | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 35,55 | 33,60 | 31,55 | 29,70 | 28,50 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 12g |
| Lengde | 140mm |
| Emballasje | 100-stk.-i-kartong |
| Refill | 1,0mm Plastic Parker Style dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: 4250SSLRG1Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50500-4250-MS | 10 000 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
