Carlton Opak
Art.nr. 20050 1194 A
Minste antall: 100 stk
Carlton Opak er en av våre mest populære klassikere på markedet. Pennen er relativt smal med et tykkere gummigrep. Den leveres med en hvit pennekropp og transparent farget spiss, klips samt trykknapp.
Merking
Velg variant
| Antall | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 6,99 | 5,65 | 5,44 | 4,31 | 4,21 | 3,80 | 2,98 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 11g |
| Lengde | 135mm |
| Emballasje | 50 stk. i pose |
| Refill | 1,0mm INGLI Plastic Parker Style |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20050-1194-A | 1 483 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
