Travis - Pennset - Mark Twain
Art.nr. 1253213
Minste antall: 5 stk
Penset Mark-Twain i høy kvalitet, blekkpenn med jumbo-kassett og en kulepenn.
Merking
205,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 17 x 5,1 x 2,4 cm |
| Materiale | Tre, Messing, Metall |
| Trykkeflate | Laser: 3,5 x 0,6 cm, Tampo: 4 x 2 cm |
| Vekt | 0.185 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2250 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
