Mati - Pennesett med 2 kulepenner
Art.nr. 1075903
Minste antall: 5 stk
Utsøkt pennesett i metall med 1 penn med blått blekk og 1 kulepnn i pakning av akryl. Tampo plasseres på boksen.
Merking
214,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 17,8 x 5,4 x 3 cm |
| Materiale | Metall, Akryl |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 0,6 cm, Tampo: 5 x 3 cm |
| Vekt | 0.196 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2387 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
