Skrivesett Bambus Darlene
Art.nr. GI7974-11
Minste antall: 5 stk
Bambus- og metallskrivesett bestående av en kulepenn med gummispiss for kapasitive skjermer og en mekanisk blyant. Pakket i en pappkasse. Blått blekk.
Merking
20,50 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS, Kartong, Bambus, Stål |
| Høyde | 2,2 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 13,6 cm |
| Størrelse | 4 cmx2,2 cmx13,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 19/9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/200 |
| Carton Størrelse | 36,5 cmx43,5 cmx25,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, PAHs, 2013/2/EU, Phthalates, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI797411 | 5539 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
