Parker IM Kulepenn Glanset - blå
Art.nr. 262797-001
Minste antall: 5 stk
Blått blekk kulepenn fra Parker med slank, konisk design og eksklusivt uttrykk. Messingkroppen i kombinasjon med et svart plastforkle og blanke detaljer i rustfritt stål gir et elegant utseende. Med det ikoniske pilklipsen. Pennen er utstyrt med en Parker refill for en jevn skriveopplevelse. Ideell som personlig gave og perfekt for daglig bruk. Leveres i en Parker gaveeske.
Merking
Velg variant
| Antall | 5 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 443,00 | 420,00 | 395,00 | 390,00 | 385,00 | 380,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Metall |
| Lengde | 13.6 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 24 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
