Parker IM Rollerpenn - svart
Art.nr. 262947-032
Minste antall: 5 stk
Svart blekk rollerpenn fra Parker. Med slank, konisk design og eksklusivt uttrykk. Messingkroppen i kombinasjon med et svart plastforkle og blanke detaljer i rustfritt stål gir et elegant utseende. Med avtakbart lokk og ikonisk pilklips. Rullekulespissen og den hurtigtørkende gelrefillen fra Parker sikrer en jevn skriveopplevelse. Ideell som personlig gave og perfekt for daglig bruk. Leveres i en Parker gaveeske.
Merking
Velg variant
| Antall | 5 | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 464,00 | 454,00 | 441,00 | 429,00 | 424,00 | 419,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Messing |
| Lengde | 13.8 cm |
| Diameter | 0.3 cm |
| Vekt | 30 g |
| Volum | 0.0141 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
