Kulepenn med rulle, Parker Sonnet
Art.nr. GI9399-01
Minste antall: 5 stk
Parker Sonnet kulepenn i rustfritt stål og lakkert messing med kork. Svart blekk. Pakket i gaveeske.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Merking
1971,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Metall |
| Høyde | 2,7 cm |
| Bredde | 16,4 cm |
| Lengde | 19,7 cm |
| Størrelse | 16,4 cmx2,7 cmx19,7 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 10/1 |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
