Moneta kulepenn med touch funksjon (blått blekk)
Art.nr. 10729800
Minste antall: 5 stk
Den metallisk anodiserte styluskulepennen har en innebygd stylus på pennespissen. Pennen er tilgjengelig i et bredt utvalg av farger, og har en anodisert finish som gir den en fantastisk glans. Den omfattende og populære Moneta-serien er tilgjengelig i mange forskjellige stiler og utførelser.
Merking
Velg variant
| Antall | 5 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 11,00 | 10,60 | 10,40 | 10,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Aluminium |
| Diameter | 0.8g |
| Størrelse | 13,8 x 13,5 x Ø 0,8 cmcm |
| Emballasje | 600st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 32x35x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159298335 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 18468 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
