X3.1 RCS sertifisert R-ABS penn
Art.nr. P610.931
Minste antall: 5 stk
X3.1 RCS sertifisert R-ABS penn er en tidløs ballpoint-penn med clip i metall og fasinerende diamantmønster. Ca. 1200m skrivelengde German Dokumental® blått blekk med TC-kule for myk og herlig skrift. Pennen er produsert med 38 % resirkulert ABS, sertifisert for holdbarhet.
• Unikt diamantmønster
• Metal klip
• Fantastisk skrivesystem
• Trendy gave
0.07 KG
Merking
Velg variant
| Antall | 5 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 9,51 | 9,21 | 9,00 | 8,70 | 8,60 | 8,40 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14 x ø 1 cm |
| Vekt | 11.5g |
| Trykkeflate | 40 x 5 mm |
| Materiale | Resirkulert ABS,Jern |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 23555 |
| Nästa Leverans : 2026-07-02 | 20000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
