Ringo - Kulepenn - metall
Art.nr. 1333904
Minste antall: 5 stk
Kulepenn i aluminium med metallisk utseende, jumbopatron med blått blekk.
Merking
Velg variant
Finnes i 13 varianter
6,60 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 13,6 x 1 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Trykkeflate | 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.016 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 717574 |
| Inkommande v.22, 2026 | 300000 |
| Inkommande v.17, 2026 | 100000 |
| Inkommande v.21, 2026 | 400000 |
| Inkommande v.33, 2026 | 200000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
