MYTO ELITE
Art.nr. 50500 9302 CH
Minste antall: 300 stk
Penneserien er designet av Enrico Fumia som har en rekke andre suksesser bak seg, bl.a. Alfa Romeo GTV og Spider. Myto Elite har en matt farget pennekropp og kromdetaljer. Pennen for deg som vil vise at bedriften verdsetter eksklusive produkter ned til minste detalj.
Merking
Velg variant
| Antall | 300 | 600 | 1200 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 80,50 | 76,00 | 72,50 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 25g |
| Lengde | 140mm |
| Emballasje | Stykkpakkes-i-papiretuier |
| Refill | 1,0mm Schmidt Metal Parker Style dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: 9302H3RF1Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50500-9302-CH | 10 005 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
