BALLOGRAF Epoca P Luxe
Art.nr. 10183 0104 A
Minste antall: 50 stk
Epoca P Luxe er en eksklusiv og tidløs Ballograf-klassiker med forgylte detaljer. Finnes i 4 elegante farger. Livstidsgaranti på trykkmekanismen.
Merking
Velg variant
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 3000 | 5000 | 7000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 94,50 | 84,50 | 81,00 | 78,50 | 77,50 | 74,50 | 72,50 | 71,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Vekt | 12g |
| Lengde | 135mm |
| Refill | 1,0mm Ballograf Medium Refill, Svenskt Arkiv |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: 104 06Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10183-0104-A | 880 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
