Dokumenter & spesifikasjoner
Penneveske i skinn, Nadir
Art.nr. GI1274013-01
Minste antall: 5 stk
Pennepose i skinn (2 lag) med klaff og beltelukking. Mykt fløyelsinnside. Individuelt pakket i svart kartongomslag. Kuskinn.
Merking
40,60 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Ku skinn |
| Høyde | 0,5 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 4 cmx0,5 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 15/6.8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 25 cmx40 cmx50 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI127401301 | 4904 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
