Goma - Treblyant m/viskelær
Art.nr. 1039301
Minste antall: 5 stk
Treblyant med viskelær på toppen. En rimelig gave som vil brukes ofte. Uslipt.
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
1,10 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 19,1 x 0,7 cm |
| Materiale | Tre |
| Trykkeflate | 4 x 0,4 cm |
| Vekt | 0.006 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 2000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 122280 |
| Inkommande v.20, 2026 | 100000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
