Dokumenter & spesifikasjoner
Paraply rPET 190T Curtis
Art.nr. GI1171419-01
Minste antall: 5 stk
rPET 190T samanleggbar automatisk paraply (27 tommer) med åtte panelar og ein glasfiberstamme. Trykk på knappen for å opne og lukke, med ein rPET-etikett på borrelåslukkinga. Inkluderer pose. Vindtett.
Merking
Velg variant
103,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Plast, Glassfiber, rPET |
| Høyde | 120 cm |
| Bredde | 120 cm |
| Lengde | 95 cm |
| Størrelse | 120 cmx120 cmx95 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 520/13.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/24 |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx97 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117141901 | 3213 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
