FirstClass RCS RPET paraply 23 inch
Art.nr. 265115-001
Minste antall: 5 stk
Paraply med automatisk teleskopoppheng, 190T RPET-baldakin i kunstsilke, ramme i metall, skaft og håndtak i tre og borrelåslukking. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 15%.
Merking
Velg variant
102,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | RPET, Fiberoptikk |
| Lengde | 89 cm |
| Diameter | 105 cm |
| Vekt | 390 g |
| Volum | 606131.0326 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 1716 st i lager |
| Kommande | 1224 st den 2026-10-06 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
