Paraply, gjennomsiktig i POE, Denise
Art.nr. GI6487-02
Minste antall: 5 stk
POE automatisk paraply. Metallramme og plasthåndtak. Trykknapp lukk.
Merking
76,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Plast, Metall, POE 0.7mm |
| Høyde | 73,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 264/6.87 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/24 |
| Carton Størrelse | 21,7 cmx77 cmx17 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI648702 | 3425 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
