Oxford - Kompaktparaply - automatisk - Ø 100 cm
Art.nr. 4351804
Minste antall: 5 stk
Kompaktparaply med farget kant, av 190T pongee og glassfiber. Automatisk åpning og lukking.
Merking
Velg variant
163,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | ø 100 x 60 cm |
| Materiale | Pongee, Metall |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 10 cm, Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.372 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 48 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2542 |
| Inkommande v.24, 2026 | 4000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
