Dokumenter & spesifikasjoner
Nøkkelring i resirkulert skinn Joan
Art.nr. GI1172421-11
Minste antall: 5 stk
Nøkkelring i resirkulert skinn med metallring. I form av ein bil. Inkluderer prega logo resirkulert skinn på sida. Individuelt pakka i ein brun pappeske.
Merking
9,68 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PU, Sinklegering |
| Høyde | 3,7 cm |
| Bredde | 0,4 cm |
| Lengde | 5,8 cm |
| Størrelse | 0,4 cmx3,7 cmx5,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 18/10.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 29 cmx45 cmx18,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117242111 | 23054 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
