Nøkkelring - You are beautiful!!!
Art.nr. 9350305
Minste antall: 5 stk
Nøkkelring i metall med lakkert forside. Logo blir gravert på platen.
Merking
Velg variant
2,86 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 8,9 x 3,2 x 0,4 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | 3,2 x 1 cm |
| Vekt | 0.036 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1247 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
