Raktas - Nøkkelring
Art.nr. 9226007
Minste antall: 5 stk
Nøkkelring med flaskeåpner.
Merking
16,50 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 8,2 x 3,2 x 0,8 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | 3 x 1,5 cm |
| Vekt | 0.033 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 29301 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
