Flaskenøkkelopnar og nøkkelring Metall 2-i-1 Jalen
Art.nr. GI8517-01
Minste antall: 5 stk
Jalen: en flaskeåpner med nøkkelring i metall. Storselger, perfekt å både tryke og gravere på.
Merking
Velg variant
Finnes i 8 varianter
4,10 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Aluminium |
| Høyde | 0,94 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 5,4 cm |
| Størrelse | 1 cmx0,94 cmx5,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 8/8.82 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/1000 |
| Carton Størrelse | 23 cmx55,5 cmx19 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI851701 | 28086 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
