Handlevognsmynt /KeyCoin (Svensk 10 kr)
Art.nr. TR1280-31
Minste antall: 250 stk
Keycoin eller handlevognsmyn er et must når man skal ha en hanslevogn. Dette produkt kombinerer markedsøring med god nytte. Mynten kommer smman med en karabinkrok og nøkkelring
Merking
Tillägg
Velg variant
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 24,10 | 17,55 | 13,90 | 12,10 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Metall |
| Høyde | 3 mm |
| Bredde | Ø 20,5 mm |
| Størrelse | Ø 20,5 mmx3 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Leveringstid | Ca 4 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | REACH, EN12472:2005+A1:2009, EN1811:2011+A1:2015, EN71-3:2013+A1:2014 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
