Qi 15W Dr.ChargeUltraCompact PD Powerbank
Art.nr. 5313-00.002
Minste antall: 50 stk
Magsafe powerbank med en batterikapasitet på 5000 mAh, og utstyrt med 20 W PD (hurtiglading). Powerbanken har både Type-C- og Lightning-kabler innebygd, noe som gjør det enklere når du trenger å lade telefonen. I tillegg til innebygde kabler tilbyr denne powerbanken også trådløs lading (Qi).
Merking
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 402,00 | 364,00 | 344,00 | 330,00 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS |
| Vekt | 128g |
| Størrelse | 62x95x20m |
| Effekt | 5000mAh |
| Trykkeflate | ?35 |
| Trykkmetoder | 1 färgstryck |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | CE, Rohs, Emc |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
