SCX.design P30 lysende solcelle 8000mAh mobillader
Art.nr. 2px02190
Minste antall: 5 stk
8000 mAh solcelle mobillader med lysende logon og en 3-i-1 resirkulert PET kabel (type C, Android og iPhone). Solcellepanelet er laget av monokrystaller. Enheten lyser opp i 30 sekunder når den blir berørt eller når den lades. Kapasitet: 8000 mAh. Inngang: 5V/1A USB. Utgang: 5V/2A. Solenergi-ladetid / kunstig lys: 240 mAh/time (ca. 27 timer for full ladning). Lading kan også gjøres med den medfølgende kabelen. Størrelse: 153 × 76 × 13,5 mm. Leveres med en gaveeske laget av resirkulert papir.
5,82 kg
Merking
| Antall | 5 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 710,00 | 700,00 | 680,00 | 660,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 22 |
| CO2-avtrykk | 5,82 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast, Resirkulert PET plast |
| Størrelse | 15,3 x 1,4 x 7,6 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 19kg |
| Vekt | 18,05kg |
| Emballasje | 34x53x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159706106 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 159 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
