Tracker i ABS (trådløs teknologi) Gerard
Art.nr. GI7739-01
Minste antall: 5 stk
ABS-tracker med trådløs trådløs teknologiteknologi for å finne hittegods. Kan også brukes som fjernkontroll til mobilens kamera. Ping din nøyaktige posisjon for å finne hvor bilen er parkert. Produktet bruker en app i smarttelefonen din.
Merking
Velg variant
73,50 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS |
| Høyde | 3,7 cm |
| Bredde | 0,7 cm |
| Størrelse | 0,7 cmx3,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 10/14.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/500 |
| Carton Størrelse | 29,5 cmx41 cmx37 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI, IEC 60950-1, EMC, EN 62479:2010, MSDS, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, UKCA, EN 300 328 (RED), Test Setup & EUT Photographs, D.o.C. RED, D.o.c. RED UKCA, UN38.3 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI773901 | 5325 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
