Mobiltelefondeksel med gummiert overflate (iPhone) forskjellige modeller
Art.nr. TR1394-01
Minste antall: 100 stk
Mobiltelefondeksel til iPhone i PVC med gummiert overflate for en matt og myk følelse.
Oppgi ved bestilling hvilken telefonmodell du trenger deksel til
Merking
Velg variant
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 61,00 | 58,00 | 53,00 | 46,10 | 44,70 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PVC |
| Høyde | 10 mm |
| Bredde | 61 mm |
| Lengde | 126 mm |
| Størrelse | 61 mmx10 mmx126 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
