Silikon kortholder
Art.nr. TR1402-01
Minste antall: 250 stk
Smart ekstra lomme for å holde kredittkort på mobiltelefonen. I silikon med sterk 3M® selvklebende bakside.
Husk å rengjøre overflaten produktet skal festes til.
Oljebaserte/fete overflater som silikon har dårligere vedheft, noe som har med materialets beskaffenhet å gjøre.
Merking
Velg variant
Finnes i 12 varianter
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 18,60 | 16,95 | 13,80 | 12,80 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | silicon |
| Høyde | 3 mm |
| Bredde | 57 mm |
| Lengde | 87 mm |
| Størrelse | 57 mmx3 mmx87 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 4 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
