Dokumenter & spesifikasjoner
Kalmar - Lader
Art.nr. 3524703
Minste antall: 5 stk
Praktisk 3 i 1 trådløs lader som du enkelt kan lade 3 enheter samtidig med, type C ladekabel inkludert.
Merking
262,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 25 x 0,6 x 7,5 cm |
| Materiale | Plast, Polyvinylklorid (PVC), Silikon, Kobber |
| Trykkeflate | 4 x 2 cm |
| Vekt | 0.163 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2716 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
