Dokumenter & spesifikasjoner
BrandCharger Trident 2 ladekabel
Art.nr. GI1163690-411
Minste antall: 5 stk
Trident 2 er en ultrasterk ladekabel med en levetid på over 12 000 bøyninger ? noe som gjør den seks ganger sterkere enn standardkabler. Bygget med en aluminiumsbase og en forsterket nylonflettet jakke, er den kompatibel med USB-A-, Type-C- og Lightning-tilkoblinger. Trident 2 støtter høyhastighetslading for telefoner, nettbrett og bærbare datamaskiner, og kombinerer holdbarhet med en raffinert design.
Merking
99,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Aluminium, Nylon, rPET |
| Høyde | 19 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 19 cm |
| Størrelse | 1 cmx19 cmx19 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35/6.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 40 cmx40 cmx16 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI1163690411 | 736 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
