Dokumenter & spesifikasjoner
USB-lader og nøkkelholder Tyson
Art.nr. GI976589-11
Minste antall: 5 stk
Nøkkelholder og USB-lader med papirdetaljer. Med USB-C, mikro-USB og lyn. Individuelt pakket i brun papp.
Merking
45,15 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Rustfritt stål, Aluminium, Vete strå, rPET |
| Bredde | 7 cm |
| Lengde | 24 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 24/8.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/300 |
| Carton Størrelse | 21 cmx57 cmx39 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, PAHs, RoHS, PCP, SCCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI97658911 | 2929 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
