Nøkkelholder og USB-lader Keegan
Art.nr. GI976587-11
Minste antall: 5 stk
Nøkkelholder og USB-lader med bomullskabel og bambusdetaljer. Med USB-A-port, mikro-USB-port og to USB-c-porter. Individuelt pakket i brun pappose.
Merking
54,50 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS, Rustfritt stål, Bomull, Bambus, TPE |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 13 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 33/4 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 26 cmx32 cmx22,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, RoHS, Formaldehyde, PCP, OEKO, SCCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI97658711 | 4324 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
