Tecta 6-i-1 ladekabel av resirkulert plast/bambus med nøkkelring
Art.nr. 12432590
Minste antall: 5 stk
Tecta 6-i-1-ladekabelen av bambus og resirkulert plast viser hvor bærekraft møter stil. Med en lengde på 25 cm leverer denne RTPE-kabelen 2 A-ladekraft. Input: USB A og Type-C. Utgang: Type-C-, mikro-USB- og 2-i-1-mikro-USB- og Lightning-dobbelttupper som er kompatible med både iOS- og Android-enheter USB-spissene i aluminium gir en sikker og stabil tilkobling, noe som sikrer pålitelig lading hver gang. Den sølvfargede nøkkelringen i rustfritt stål er en praktisk metode for å organisere og bære kabelen på. Pakket i en konvolutt av sekkepapir.
Merking
| Antall | 5 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 100,00 | 96,00 | 94,00 | 92,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast, Bambus tre |
| Diameter | 2g |
| Størrelse | 19 x Ø 2 cmcm |
| Emballasje | 200st |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6.65kg |
| Emballasje | 49x31x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159596967 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCIFSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 3434 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
