Dokumenter & spesifikasjoner
Ladningskabel bambus Brandan
Art.nr. GI710986-02
Minste antall: 5 stk
Tre-i-ett ladekabel med bambus. Standard USB, mikro-USB og USB C og lightning.
Merking
41,30 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Bambus |
| Høyde | 0,8 cm |
| Bredde | 4,5 cm |
| Lengde | 16 cm |
| Størrelse | 4,5 cmx0,8 cmx16 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 23/12.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 250/500 |
| Carton Størrelse | 26,5 cmx34,5 cmx37,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN55032:2015, EMC, D.o.C IEC 60884, PAHs, RoHS, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI71098602 | 8286 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
