Cosmos bambus Bluetooth® høyttaler
Art.nr. 12410001
Minste antall: 5 stk
Med Cosmos bambus Bluetooth® høyttaler er du sikker på å få andres oppmerksomhet! Selve høyttaleren er laget av ekte bambus, og med 3W-utgang produseres krystallklar lyd med cirka 2,5 timers spilletid på maks volum. Høyttaleren har også en FM-radio tuner, SD-kort inngang, og en USB inngang. Innebygd musikkontroll og mikrofon for håndfri bruk. Bluetooth® versjon 5.1 med en rekkevidde på ti meter (33ft).
Merking
Velg variant
| Antall | 5 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 210,00 | 198,00 | 192,00 | 188,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bambus tre |
| Diameter | 7g |
| Størrelse | 4,3 x Ø 7 cmcm |
| Emballasje | 50st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 41x42x15cm |
| GTIN / EAN | 8713159348689 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 5755 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
